כרסומת למכירה

מחפשים כרסומת למכירה ממקור מקצועי ואמין? חברת I.Vision Mechatronics ltd מתמחה במכירת מכונות כרסום לעיבוד שבבי באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. החברה מייצגת מספר חברות מוכרות ומוערכות המייצרות כרסומות CNC לא חורטות וחורטות, לצד מוצרי תעשיה נוספים כדוגמת מכונות חריטה מכרסמות ולא מכרסמות, מכונות לעיבוד מתכות, מנקבות, רתכות נקודה ומכופפות קונבנציונאליות.

 

הכרסומת ותפקידה

 

כרסומת, המכונה באנגלית Mill, הינה מכשור מתקדם המיועד לעיבוד שבבי שמאפשר לעבד באופן מדויק משטחים מישוריים ומשטחים צורתיים מחומרים שונים כמו עץ, מתכת ופלסטיק. זאת עבור סוגים רבים של חלקים כדוגמת פרופילים מרובעים ועגולים, פלטות, מוטות, צינורות חלולים וכדורים. מדובר בצורת עיבוד נפוצה ומקובלת בתעשייה עבור עיבוד שבבי המאפשרת לעבד מגוון צורות גיאומטריות. כמו כן, מכשירים אלו מוצעים בדרך כלל בתצורות אופקיות או אנכיות והן לרוב עובדות עם 3 צירים, אם כי יש גם מכונות העובדות עם מספר רב יותר של 4 ו- 5 צירים. יש לציין כי כרסומת המכילה ציר נוסף שעליו מסתובב חומר הגלם וסכין החיתוך, משלבת למעשה פעולות כרסום ביחד עם פעולות חריטה.

 

בנוסף, כרסומות מוצעות בשוק כמכשור ידני או כמכשור ללא מעורבות עובד, בעל מערכת בקרה ושליטה ממחושבת הקרויה CNC הפועלת ומחליפה כלים על ידי תכנות מראש של סדר פעולות המכונה בקוד כתוב. כמו כן, קיימים סוגים שונים של כרסומים שמכונות אלו יודעות לבצע, לרבות כרסום דיסקה שנועד לצרכי חיתוך, כרסום שיכור המשמש להורדה גסה של שבבים, וכרסומי אצבע עבור פעולות של חיתוך וגימור או עבור יצירת חריצים עמוקים. בנוסף, קיימות כרסומות הידועות ביכולתן לבצע עיבודים שאינם סטנדרטיים.

 

ניסיון וידע רב בתחום

 

לחברה ניסיון רב שנים במערכות ייעודיות לעיבוד שבבי ובמכאניקה, המתבסס על היכרות מעמיקה בתחומי האלקטרוניקה, חשמל, מתמטיקה שימושית ובקרה. כמו כן, החברה מחזיקה בצוות טכנאים מקצועי מנוסה ומיומן המכיר היטב ויודע להדריך ולטפל במערכות אלקטרוניות, מכאניות, פנאומטיות והידראוליות, ונשלח להדרכות מתקדמות בחו"ל.

 

כרסומות מתוחזקות ומטופלות

 

כל כרסומת משומשת שנרכשת מהחברה הינה מכשיר מתוחזק ומטופל באופן הטוב והמקצועי ביותר. החברה מחזיקה מעבדה מקצועית עם ציוד השחזה ומדידה חדשני לצד כלי שיפוץ והרכבה מתקדמים המותקנים בחדר הרכבות סטרילי. בנוסף לכך, מתקיימים שיתופי פעולה עם מיטב מעבדות האלקטרוניקה ועם ספקי החלפים המובילים בחו"ל, וכלל הנתונים האלו מאפשרים להעניק ללקוח את השירות והמוצרים הטובים והאמינים ביותר.

 

לרכישת כרסומת


המעוניינים ברכישת כרסומת ובקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף אודות המוצר ושירותי החברה, מוזמנים ליצור קשר עם אי.ויז'ן מכטרוניקס בטלפון 03-6055655.

iVision Mechatronics | רח׳ המלאכה 4 , ראש העין מיקוד 4809106 | טל׳: 03-6055655 | פקס: 03-6500818 | אימייל: aviva@ivisionm.com | עיצוב אתר: סטודיו 3Shamrocks