החלפת מיסבים

על ידי החלפת מיסבים עם חברת I.Vision Mechatronics ltd תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצר איכותי ומקורי, המוצע עבור מחיר תחרותי במיוחד. החברה מתמחה בהחלפת כל סוגי המיסבים לרבות סדרות מהירות ומספקת מגוון סוגים מדויקים מהמלאי, לרבות מלאי זמין של מיסבי סיפנדל כדוגמת מיסבים במידות גדולות ומיסבים קראמיים. המיסבים מגיעים מספקים בינלאומיים מורשים שאמינותם ידועה ונבדקה, המיוצגים בישראל על ידי נציגויות בלעדיות. זאת לצד שירות מקצועי וזמין עם יכולת לתקן בתי מיסב ותגובה מהירה לצמצום זמני שבר ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

תפקיד המיסבים

 

מיסבים הינם מרכיבים בסיסיים התומכים בגוף מכונות, יוצרים הפרדה בין משטחים לחלקי מתכת במכונה ובכך מספקים יכולות הנעה חלקות ומהירות נטולות רעידות וחיכוכים. כפועל יוצא מכך, יש בשוק מגוון רחב של סוגי מיסבים המספקים מענה לקשת רחבה של תנועות לרבות תנועות סיבוביות, קוויות או ציריות.

 

רק מיסבים איכותיים ומקוריים

 

חשוב לדעת כי בשנים האחרונות החלו להופיע בשוק חיקויים של מיסבים מסוגים שונים, המוצעים למכירה דרך אתרי אינטרנט עבור מחירים זולים במיוחד. על אף חזותם המרשימה, מיסבים אלו נופלים באופן משמעותי ממוצרים מקוריים ברמת הדיוק, באיכות הפלדה שלהם, בטיפול התרמי שקיבלו ובהליכי ייצורם וליטושם. החיקויים לרוב אינם מסוגלים לעמוד בעומסי העבודה המשתנים שנדרשים מהם עם מהירויות גבוהות וחומרים שונים. לכן, לקוחותינו מקבלים רק מיסבים איכותיים של מיטב הספקים העולמיים כדוגמת NSK, SKF ו- KOYO.

 

החלפה נכונה של מיסבים

 

בעת החלפת מיסבים נלקחים בחשבון מגוון פרמטרים. ראשית, על מנת לנצל באופן אופטימאלי את איכותו של המיסב יש להתחשב במהירות ובעומס המקסימאלי הנדרש ממנו, בין אם מדובר בעומס מאוזן או אנכי. כמו כן, יש להתחשב באיכותו של המוצר בדגש על בית המיסב שלו. עוד יש להכיר את סוגי המיסבים השונים כמו מיסב כדורי, גלילי, פרקי ומחטי, ולבחור במתאים לצרכי המכונה הספציפיים הן מבחינת תפקודו והן מבחינת גודלו ומאפייניו. מעבר לכך, יש להתחשב בנתונים רבים אחרים כמו סביבת העבודה ואף תנאי האקלים.

 

להחלפת מיסבים


המעוניינים בהחלפת מיסבים ובקבלת ייעוץ מקצועי ומידע בנושא, מוזמנים ליצור קשר עם חברת אי.ויז'ן מכטרוניקס בטלפון 03-6055655.

iVision Mechatronics | רח׳ המלאכה 4 , ראש העין מיקוד 4809106 | טל׳: 03-6055655 | פקס: 03-6500818 | אימייל: aviva@ivisionm.com | עיצוב אתר: סטודיו 3Shamrocks