מכונת לייזר

חברתנו מתמחה במתן טיפולים תקופתיים ונקודתיים, תיקונים ומכירה של מכונות חיתוך בלייזר. אנו מחזיקים בידע מעמיק בתחומי המתמטיקה השימושית, בקרה ואלקטרוניקה, ובמתן פתרונות מתקדמים עבור מפעלים העושים שימוש במכונות לייזר לצרכים מגוונים. השירות ניתן על ידי צוות טכנאים מיומן ומוסמך, שעבר הדרכות בתחום השירותים והתיקונים של מכונות לייזר, ואמון על ביצוע העבודה במהירות רבה וביעילות.

 

מכירת מכונות חיתוך בלייזר

אנו מייצגים חברות בינלאומיות מובילות, הידועות באמינות גבוהה ובאיכות נטולת פשרות של ייצור מכונות לייזר. אחת מהן היא חברת HK GLOBAL המייצרת מכונות חיתוך בלייזר CO2 ו- FIBER של HANKWANG מקוריאה. מדובר בין היתר במכונות לחיתוך פחים, כל סוגי הפרופילים, וכן מכונות בהתאמה אישית עם כל אפשרויות האוטומציה להזנה של חומרי הגלם. כמו כן, אנו פועלים בשיתוף עם ספקי חלפים מובילים, מוכרים ואמינים מחו"ל, על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות איכותיים לכל צורך, מטרה או תקלה.

 

כמה מילים על מכונת חיתוך לייזר

למעשה, מכונת לייזר מצויה בשימוש תעשייתי כבר יותר מ- 40 שנים, אף שבתחילה מכונות אלו היו מוגבלות מאוד מבחינת עוצמה ויכולת כיוון ודיוק. לאורך השנים חל שיפור עצום בתחומים אלו כשהמכונות המודרניות פועלות בעוצמות של עד 20 אלף וואט, ובדיוק רב מאוד של תנועה מבלי שישתנה המרחק בין שפופרת הלייזר לחומר המעובד. העיקרון שבבסיס החיתוך בלייזר הוא כמובן החום העצום שמפיקה הקרן, אשר נבלעת בחלקה על ידי החומר המעובד והחום עצמו גורם לחדירה. אמנם, ישנם פרמטרים רבים שמשפיעים על בליעת הקרן (זווית פגיעה, חומר הגלם והטמפרטורה שלו, ועוד), אך העיקרון נשאר זהה. כלומר, הפגיעה בנקודה על פני המתכת יוצרת חום רב שממיס את החומר וכך מתהווה חור שהקרן חודרת דרכו. לפיכך, מדובר בשיטה הנקראת PIERCING בה נוצר בתחילה חור בחומר, ולאחר מכן ניתן להניע את הקרן לחיתוך תוך שהיא ממשיכה להמיס את המתכת. כאשר מסיימים להעביר את הקרן לאורך גבולות החומר נוצרת הפרדה מלאה, המתאימה במדויק לצורה המתוכננת עבור החלק.

 

לפרטים נוספים והזמנת השירות

חברת I.Vision Mechatronics ltd מתמחה מאז שנת 2010 בכל הקשור אל מכונות לייזר וצרכיהם של בעלי המפעלים. לקוחותינו נהנים ממענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בדגש על זמינות מרבית של הטכנאים ומינימום זמן עצירת המכונות. המעוניינים במידע נוסף ובהזמנת שירותינו, מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון שמספרו 03-6055655. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק תשובה לכל שאלה ופנייה.

iVision Mechatronics | רח׳ המלאכה 4 , ראש העין מיקוד 4809106 | טל׳: 03-6055655 | פקס: 03-6500818 | אימייל: aviva@ivisionm.com | עיצוב אתר: סטודיו 3Shamrocks