תיקון ציוד תעשייתי

חברת I.Vision Mechatronics ltd מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של ציוד תעשייתי, באמצעות צוות טכני מיומן ומעבדת ספינדלים מובילה בתחומה בישראל. ביכולתנו לתת מענה איכותי ומקיף למגוון רחב של בעיות, תקלות ושדרוגים במכונות, כמו גם לספק חלקים מקוריים וחלופיים מספקים אמינים ביותר מחו"ל.

 

מעבדת הספינדלים שלנו

חברתנו מחזיקה במעבדה ייעודית לשיפוץ של כושים-ספינדלים במכונות לעיבוד שבבי. בין היתר, אנו מסוגלים לטפל בספינדלים כרסום מהירים עד ל- 24  אלף סיבובים בדקה, השחזה עד 40 אלף סיבובים בדקה, כל סוגי הספינדלים למחרטות, אינטגראליים ועוד. יש לציין כי מדובר באחת המעבדות המתקדמות והמובילות בישראל, בה קיים ציוד מדידה והשחזה ברמות הדיוק הגבוהות ביותר, כמו גם כלי שיפוץ והרכבה מתקדמים וחדר הרכבות בעל הגנה מפני חדירת אבק. העבודה נעשית על ידי צוות מקצועי מנוסה ביותר בתחום שיפוץ ציוד תעשייתי ותיקונו, הנעזר גם במלאי זמין של מיסבי ספינדל, לרבות מיסבים במידות גדולות וקראמיים. לאורך השנים צברנו ניסיון עשיר וידע נרחב בכל הקשור אל תיקון ציוד תעשייתי, במהלכו שופצו במעבדה כושים של היצרנים המובילים בעולם. לכן, ביכולתנו לספק ללקוח פתרונות אופטימאליים לכל אתגרי המכונה, לרבות החלפה של כל סוגי המיסבים (כולל קראמיים וסדרות מהירות), תיקונים של בתי מיסב, השחזות של כל סוגי הצירים, השחזות קונוסים, הרצות, איזונים ועוד שורה ארוכה של תיקונים למכונות.

 

 מגוון טיפולים ושירותים נוספים

מלבד האמור לעיל, אנו מספקים עוד קשת רחבה של שירותים טכניים, טיפולים ותיקונים ללקוחותינו. לדוגמא, ביכולתנו לבצע החלפה, שיפוץ ושדרוג של כל מערכי ההידראוליקה והפנאומטיקה במכונה, שיפוץ ואיזון של צירים וגלים, ושיפוץ של מסלולי הנעה, ביטול חופשים ומזעור סטיות גיאומטריות. זאת, לצד תיקונים והחלפות של צנרות לחץ מכל הסוגים, תיקונים למערכות גירוז מרכזי ושימון (כולל התקנה של מערכות חדשות ושדרוג קיימות), והחלפה של צינורות, פטמות ודיזות גירוז במערכות ישנות או תקולות במשאבות מודרניות וחדישות. מלבד תיקונים, שיפוצים ושדרוגים, אנו מספקים גם שורה ארוכה של טיפולים לציוד תעשייתי, החל בטיפול תקופתי למכונות עיבוד מתכת בהתאם להוראות היצרן ולספרי הטיפולים. כמו כן, שירותינו כוללים ניקוי ופינוי של שבבים ופסולת ממכלולי המכונות, בדיקות תקינות של מרכבי דיוק, החלפה וניקוי של שמנים במערכות הידראוליות, וכיווני לחץ וספיקה במערכות ההידראוליות של המכונות.

 

להזמנת שירות ומידע נוסף

המעוניינים לקבל מידע והצעת מחיר על תיקון ציוד תעשייתי, שיפוצו ושדרוגו, מוזמנים להתקשר לנציגינו בטלפון 03-6055655. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים אודות שירותי התיקון והטיפולים השוטפים שאנו מעניקים ללקוחותינו.

iVision Mechatronics | רח׳ המלאכה 4 , ראש העין מיקוד 4809106 | טל׳: 03-6055655 | פקס: 03-6500818 | אימייל: aviva@ivisionm.com | עיצוב אתר: סטודיו 3Shamrocks