כרסומות

חברת I.Vision Mechatronics ltd מתמחה בשירותי תיקון ומכירה של כרסומות, ועוד מגוון מכונות בלתי ממוחשבות וממוחשבות עבור עיבוד שבבי. לקוחותינו נהנים משירות יעיל, מהיר וזמין ביותר, הניתן על ידי צוות טכנאים מוסמך ברמה מקצועית המובילה בישראל.

 

מכירת כרסומות וציוד נוסף

חברתנו הינה נציגה של מספר יצרניות מובילות בתחום מכונות עיבוד מתכת, כולל כרסומת cnc, קונבנציונאלית, מכונת חריטה cnc חורטת ולא חורטת, ועוד שורה ארוכה של מכונות ייעודיות. לדוגמא, אנו מוכרים כרסומות קונבנציונאליות ZMM מתוצרת בולגריה הנחשבות לבעלות ביצועים מצוינים ומוצעות במחירים ריאליים. כמו כן, ביכולתנו לספק כרסומת cnc מאסיבית ובעלת ביצועים מעולים של APEC, עם מכונות גשר עליון וגשר בעלות מימדים גדולים במיוחד, ספינדלרים מהירים, מנועים לינאריים ועד חמישה צירים. מעבר לכך, אנו מייצגים עוד חברות רבות הנמנות על האמינות והמוכרות בשוק הבינלאומי, ביניהן TMT, TAKAMAZ, VICTOR, HK GLOBAL ועוד. לקוחותינו נהנים גם מחלפים מגוונים עבור כרסומות המיובאים מיצרנים מוכרים בשוק, ומשירות תיקונים מתקדם הניתן באופן נקודתי ושוטף, באמצעות הטכנאים שלנו ובמעבדה מובילה בתחומה בישראל.

 

כמה מילים על כרסומות

כרסומות הן מכונות שבעזרתן ניתן לבצע עיבוד שבבי כאשר חומרי הגלם עצמם מקובעים למקומם, וכלי הכרסום מסיר מהם חומרים בתנועתו. אנו מתמחים בתיקון ומכירת כרסומות המיועדות למתכות, המשמשות בין היתר לכרסום מוטות, צינורות, פלטות ופרופילים, אך ישנן גם מכונות ייעודיות לפלסטיק, עץ ועוד. בעיקרון, ניתן לחלק את הכרסומות לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הינו מכונות קונבנציונאליות, או ידניות, שבהן המפעיל שולט על המהירות והתנועה. הסוג השני הינו כרסומת cnc שבה המחשב הוא ששולט ומבקר על פעולות המכונה באופן אוטומאטי, בהתאם לתכנות שהוכנס מראש. עוד יש לציין, כי מרבית המכונות הללו מאפשרות עיבוד שבבי לעומק, לרוחב ולאורך, אך ישנן גם מכונות עם ציר לסיבוב חומר הגלם וכך מתקבלות כרסומות חורטות. על כל פנים, בהתאם לצרכי המפעיל ולסוג המכונה ניתן לבצע מספר פעולות באמצעות הכרסומת, כגון קדיחה, END MILLING, BORING ו- COUNTERBORING, CHAMER MILLING, הברזה פנימית וקידוד.

 

למידע נוסף והזמנת שירותינו

לאורך שנות פעילותה רכשה חברת I.Vision Mechatronics ltd ניסיון עשיר בכל הקשור לכרסומות, ובמתן שירותי תיקון ומכירה לבעלי מפעלי עיבוד שבבי. לרשות לקוחותינו עומד צוות טכנאים מוסמך שעבר הכשרות מתקדמות ביפן, ובאמתחתו ידע מעמיק בתחומי מערכות האוטומציה והבקרה למכונות עיבוד שבבי. המעוניינים לקבל מידע נוסף על שירותינו מוזמנים להתקשר עוד היום אל נציגי החברה בטלפון  03-6055655 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

iVision Mechatronics | רח׳ המלאכה 4 , ראש העין מיקוד 4809106 | טל׳: 03-6055655 | פקס: 03-6500818 | אימייל: aviva@ivisionm.com | עיצוב אתר: סטודיו 3Shamrocks